Coch Roura, Helena.    ​helena.coch@upc.edu      +inf »
Doctora Arquitecta.  Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC)   »»

Isalgué Buxeda, Antonio.   antonio.isalgue@upc.edu    +inf »
Doctor en Ciències Físiques.  Departament de Física (UPC)   »»

Crespo Cabillo, Isabel.     isabel.crespo@upc.edu    +inf »
Doctora Arquitecta.  Departament d’Expressió Gràfica Arquitectònica I (UPC)   »»

Pagès Ramon, Anna.     anna.pages@upc.edu       +inf »
Doctora Arquitecta.  Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC)  »»

Cuchí Burgos, Albert.   alberto.cuchi@upc.edu    +inf »
Doctor Arquitecte. ​ Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC)   »»

Roset Calzada, Jaume.     jaime.roset@upc.edu    +inf »
Doctor en Físiques.  Departament de Física (UPC)   »»

Beckers, Benoit.   benoit.beckers@utc.fr     +inf »
Doctor Enginyer.  Dept Génie des Systèmes Urbains. Université de Technologie de Compiègne   »»

García Gil, Manuel.    manuel.garcia.gil@upc.edu       +inf »
Doctor Enginyer Industrial. Departament de Projectes a l’Enginyeria (UPC)   »»

Castañer Muñoz, Luís.     luis.castaner@upc.edu      +inf »
Doctor Enginyer.  Departament d’Enginyeria Electronica. (UPC)   »»

Pardal March, Cristina.     cristina.pardal@upc.edu       +inf »
Doctora Arquitecta. Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC)   »»

Alonso Montolio, Carlos.     carlos.alonso-montolio@upc.edu       +inf »
Doctor Arquitecte. Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC)   »»

López Besora, Judit.     judit.lopez.besora@upc.edu       +inf »
Doctora Arquitecta. Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC)   »»

Solsona i Pairó, Xavier.     xsp@coac.net        +inf »
Doctor Arquitecte. Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC)   »»

Garrido Torres, Pablo.       pablo.garrido.torres@upc.edu        +inf »
Doctor Arquitecte. Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC)   »»